Merhaba 

Haşhaş (afyon) ezmesi ürün sayfamıza hoş geldiniz.

*Önemi not: Haşhaş tamamen "devlet kontolünde" üretilen bir bitkidir. Bizim haşhaş tarlalarımız yoktur. Afyon ,Uşak ve Denizli'mizin yüksek rakımlı köylerinden bizzat üreticilerinden alarak yıkayıp,temizleyip,kavurup işleyip satmaktayız.

Bu noktada haşhaş bitkisinin ne kadar faydalı olduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak ana kategoridede belirttiğimiz gibi malesef günümüzde hakkı en fazla çiğnenmiş bitkilerden biridir (tıpkı kenevir gibi,keten gibi,susam gibi).

Değerli ziyaretcimiz haşhaş sadece yaşlı insanların tercih ettiği çağlar ötesi bi gıda değildir . Her bünyenin haşhaşda bulunan gıda ve minerallerine ihtiyacı vardır. Zaten çok kuvvetli bi bitki olması hasebiyle günde 1-2 çay kaşığı tüketilmesi makbuldur. Tabiki mutfaklar için enfes aromalar sağlamakta ve tatlılardan ekmeğe kadar oldukca yaygın kullanım alanları bulunmaktadır.

Bizler 25 yıldır Haşhaş ezmesi imalat edip Kaleiçi pazarında siz sevgili dostlarımıza satışını yapmaktayız. Hepinizin bildiği gibi hiçbir ürünümüzde katkı maddesi olmadığı gibi , Haşhaş ezmemizin içinde sadece haşhaş vardır.

Salgın hastalık dolayısıyla pazarda hizmet verememizden mütevellid, bu internet sitesini açmış bulunmaktayız . inşallah bugünlerde geçer ve siz değerli dostlarımızla yüzyüze alışverişimize deva etme imkanımız olur.

Üstteki görse , satışını yaptığımız Siyah haşhaş ezmesidir, diğer çeşidimizde sarı haşhaşdır ve fiyatları aynıdır.

Satış fiyatımız aynı pazaryerinde sattığımız fiyatlardır . Öte yandan daha evvelden alışverişimiz olmayan müşterilerimiz:

Aldığınız sadece hahaş ezmesi değil, Salça, biber , tarhana ve susam ezmelerinin tamamını, gönül huzuru içinde çoluğunuzla çocuğunuzla tüketebilirsiniz.

>> Tarhanamızı kaleiçi pazayerinin alt caddesinden alabilirsiniz. Malesef kurye hizmetimiz yoktur. Yaktığımız benzin kazancımızın çok üstünde olmaktadır. Şehirdışı oturuyorsanız kargoya verebiliriz.

Tel : 0 551 211 77 08


2 çeşit haşhaş ezmemiz vardır. Sarı haşhaşdan yapılan ve Siyah haşhaşdan yapılan ezmelerdir. Her ikisininde fiyatı aynıdır.

Sipariş irtibat için;

Tel : 0 551 211 77 08


-----

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

1 kg haşhaş ezmesi

  • Marka: DERELİ
  • Ürün Kodu: 1 kg haşhaş ezmesi
  • Stok Durumu: 1
  • 0,00 TL


Benzer Ürünler

1 kg doğal tarhana

1 kg doğal tarhana

Merhaba,Tarhana sayfamıza hoş geldiniz.Satışını yaptığımız bütün ürünler gibi "tarhanamızda" %100 ke..

0,00 TL

1 kg susam ezmesi

1 kg susam ezmesi

Merhaba  Susam ezmesi sayfamıza hoş geldiniz.25 yıldır tamamen kendi imalatımız olan  ve i..

0,00 TL

1 kg Pul biber

1 kg Pul biber

Merhaba  Pul biber ve toz biber sayfamıza hoş geldiniz.Değerli ziyaretcimiz, Satışını yaptığımı..

0,00 TL

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu  Göz sağlığına birebirdir  Kanser karşıtıdır  Bağışıklığı artt..

0,00 TL