HAŞHAŞ EZMESİ

Değeri müşterimiz Merhaba

Tabiatın, hakkı en fazla yenmiş nimetlerinden biri;

HaşHaş (afyon) tohumu

Değerli ziyaretcimiz, Yazılı tarih boyunca bilinen, 1001 derde derman olarak kullanılan,zaman zaman yasaklanan,zaman zaman kötü amaçlarla kullanılan Afyon bikisinin tohumlarından elde ettiğimiz ve içinde haşhaş tohumundan başka hiçbir katkı maddesi olmayan haşhaş ezmesi sayfamızdasınız.


Çok şükür ki , Son dönemlerde özelde ülkemiz genelde birçok ülkeler Haşhaş gerçeğini yeniden keşfetti. Artık bu muazzam vitamin ve şifa deposu ürüne talep katlanarak artıyor. Hepimiz acı yada tatlı şekilde anladık ki; kendi topraklarımızdan çıkan (sadece haşhaş özelinde değil) tüm ürünler bize şifa vermeye yeter.Yeterki hilesiz hurdasız olsun.


Değerli ziyaretcimiz, burada haşhaşın fayalarından ve ne kadar kıymetli bi besin olduğundan bahsetmeye gerek duymadık. Özel olarak haşhaş zaten kilolarca tüketilebilecek bi gıda değildir. Kahvaltıda 2-3 çay kaşığı veya tatlılara yada hamur işlerine serpme usulule kullanıldığından (ki bu yeterlidir,çünkü çok kuvvetl bi gıdadır) belki 1kg haşhaş 3 ay yetebilir.

Lütfen şunuda unutmayınız; Haşhaş veya haşhaş türevi ezme vs yağı tarzı ürünler sadece yaşlılarımıza ait fantastik bi yiyecek değildir. Günümüzde en fazla belirli bi yaşda insanların rağbet göstermesinin sebebi, onların haşhaşın değerini gayet iyi bildiklerinden kaynaklanmatadır.

Bazen adını dahi telaffuz edemediğimiz ilaçlara mağruz kalan yeni nesil gençlerimiz malesef haşhaşın,susamın,kenevir yada çörek otunun veya tarhananın tadını veya ismini dahi bilmemektedir. Normalde genç ve yetişkin bireylerin'de bu ürünleri yemeye ihtiyaçları vardır.


Önemli hatırlatma; Haşhaş başlıbaşına yüksek enerji ve mineral deposu olduğundan bünyesi alışkın olmayan bireylerin bir anda yüksek miktarda tüketmemeleri gereken bi üründür. Dedem kaşıkla yerdi,amcam çanakla yerdi söylemleri bizler için değildir. Evet eskiden insanlar alışkın ve kuvvetli bünyeyle ve tamamen fıtrata uygun besendiklerinden problem olmuyordu, Malesef şimdilerde dedemizin metabolizmasına sahip değiliz . 


Not: Biz haşhaş bitkisinin tarlada üreticisi değiliz. 25 yıldır haşhaş ezmesi ve bu tür ürünler satmaktayız. En uygun kalitede ürünleri ağırlıklı olarak Afyonkarahisar şehrinin yüksek rakımlı köy ve kasabalarından tedarik edip ezme işlemi yapıyoruz. Aldığınız haşhaş ezmesinde haşhaşdan başka en ufak bi katkı maddesi yoktur.

>>> DİĞER ÜRÜNLERİMİZİDE İNCELEMENİZDE FAYDA VAR-


Değerli ziyaretcimiz bizler profesyonel web mağazası işletebilen insanlar değiliz. Dolayısıyla e-ticaret için geçerli olan ; üyelik gibi, kredi kartı gibi kapıda ödeme gibi kurye ile ürün göndermek gibi özelliklerimiz yoktur. Şehiriçi ürünü elden teslim edebiliriz. Şehirdışı ise kargo edebiliriz.

Haşhaş ezmesi ve diğer ürünlerimizin hepsi kendi imalatımız ve aynı pazarda sattığımız fiyatlardandır. Oldukca uygundur. Diğer üreticilerle fiyat karşılaştırması yapıyor değiliz. Kendi maliyetlerimiz doğrultusunda makul fiyatlar ile satmaktayız. Ürünümüze güveniyoruz , birinci sınıf ve katkısız olmasından dolayı hem kendiniz hemde aile eşrafınızla gönül huzuru içinde tüketebilirsiniz.

Tel : 0 551 211 77 08

-----


> KURUTULMUŞ CENNET ELMASI >>


1 kg doğal tarhana

1 kg doğal tarhana

Merhaba,Tarhana sayfamıza hoş geldiniz.Satışını yaptığımız bütün ürünler gibi "tarhanamızda" %100 ke..

0,00 TL

1 kg haşhaş ezmesi

1 kg haşhaş ezmesi

Merhaba  Haşhaş (afyon) ezmesi ürün sayfamıza hoş geldiniz.*Önemi not: Haşhaş tamamen "devlet k..

0,00 TL

1 kg Pul biber

1 kg Pul biber

Merhaba  Pul biber ve toz biber sayfamıza hoş geldiniz.Değerli ziyaretcimiz, Satışını yaptığımı..

0,00 TL

1 kg susam ezmesi

1 kg susam ezmesi

Merhaba  Susam ezmesi sayfamıza hoş geldiniz.25 yıldır tamamen kendi imalatımız olan  ve i..

0,00 TL

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu  Göz sağlığına birebirdir  Kanser karşıtıdır  Bağışıklığı artt..

0,00 TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)