PUL BİBER

Değeri müşterimiz Merhaba

Tamamen kendi imalatımız

PUL BİBER sayfamıza hoş geldiniz.

25 yıldır biber üretiyoruz...


Değerli ziyaretcimiz tamamen 1.sınıf kırmızı biberleri kurutarak imalat ettiğimiz pul biber ve toz biberlerimiz aşağıda bulunmaktadır.Pul biberlerimiz evvela yıkanarak ,tamamen güneşte kendi halinde kurutulmuş olarak ön hazırlığı yapılıyor. Ardındanda ufalama mekanizmasından geçirilerek eleniyor ve bitti. Evet görüyoruz güneş ışığı görmeden elektrikli rezistans ile kurutup satan var. Arı görmemiş balda satıldı memleketimizde bi dönem malesef.


Değerli müşterilerimiz, satışını yaptığımız diğer ürünlerde olduğu gibi Pul biberde ve toz biberde  biberden başka hiç bir katkı maddesi yoktur. Niteliği ne olursa olsun biberlerimiz %100 tamamen doğal ve organiktir. Bu konu en ufak bir şüphe barındırmayacak şekilde nettir.


Sattığımız her gram ürün tamamen kendi ellerimiz hüneri ile üretilmekedir. Zaten fabrikamızda yoktur. 25 yıldır yapmış olduğumuz ve Denizli Kaleiçi pazarında perakende olarak satmış olduğumuz ürünlerdir. Yani sattığımız hiçbir ürünün tüccarı değiliz. Üretimimizde az miktardadır.


2 ayrı ürünümüz mevcuttur;

Pul biber ve toz biber. Bu ürünlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Biberlerimizin tamamı yerel tarlalardan hasat edilmiş ve biz tarafından yerinde büyük bir titizlikle seçilmiş ham mahsullerden oluşmaktadır.


Değerli ziyaretcimiz bizler profesyonel web mağazası işletebilen insanlar değiliz. Dolayısıyla e-ticaret için geçerli olan ; üyelik gibi, kredi kartı gibi kapıda ödeme gibi kurye ile ürün göndermek gibi özelliklerimiz yoktur. Şehiriçi ürünü elden teslim edebiliriz. Şehirdışı ise kargo edebiliriz.
Pul biber ve toz biber ürünlerimizin hepsi kendi imalatımız ve aynı pazarda sattığımız fiyatlardandır. Oldukca uygundur. Diğer üreticilerle fiyat karşılaştırması yapıyor değiliz. Kendi maliyetlerimiz doğrultusunda makul fiyatlar ile satmaktayız. Ürünümüze güveniyoruz , birinci sınıf ve katkısız olmasından dolayı hem kendiniz hemde aile eşrafınızla gönül huzuru içinde tüketebilirsiniz.

Tel : 0 551 211 77 08


-----


1 kg doğal tarhana

1 kg doğal tarhana

Merhaba,Tarhana sayfamıza hoş geldiniz.Satışını yaptığımız bütün ürünler gibi "tarhanamızda" %100 ke..

0,00 TL

1 kg haşhaş ezmesi

1 kg haşhaş ezmesi

Merhaba  Haşhaş (afyon) ezmesi ürün sayfamıza hoş geldiniz.*Önemi not: Haşhaş tamamen "devlet k..

0,00 TL

1 kg Pul biber

1 kg Pul biber

Merhaba  Pul biber ve toz biber sayfamıza hoş geldiniz.Değerli ziyaretcimiz, Satışını yaptığımı..

0,00 TL

1 kg susam ezmesi

1 kg susam ezmesi

Merhaba  Susam ezmesi sayfamıza hoş geldiniz.25 yıldır tamamen kendi imalatımız olan  ve i..

0,00 TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)