TARHANA

Sevgili Tarhana Dostlarımız,

Burası, yıllardır Denizli'nin en özel tarhanalarını sizlere sunan ailemizin sayfası. Tarhana sayfamıza sıcak bir merhaba!


Meşhur Denizli Tarhanası

Tamamı kendi imalatımız olan bu özel tarhanamızla tanıştığınıza çok sevindik. Denizli Kaleiçi pazaryerinde, 2000 yılından bu yana pazartesi ve perşembe günleri sizlere sunduğumuz tarhanamızı, şimdi dijital dünyada da buluşturma heyecanını yaşıyoruz.

Sizlere güvencemizdir ki; ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi veya gıda boyası kullanılmamaktadır. Her bir tarhanamızın içeriğinde, Denizli'nin bereketli topraklarından gelen doğal meyve, sebze ve süt bulunmaktadır. Tarhana Çorbası - Denizli'nin Eşsiz Lezzeti

Bizden aldığınız her ürünü, ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ürünlerimiz konusunda en ufak bir tereddüdünüz olursa, hiç düşünmeden geri iade edebilirsiniz.

Tarhanamızın imalatında hiçbir makineye başvurmuyoruz. Tamamı doğal yöntemlerle, güneşin altında kuruyor. Güneşin sıcaklığını ve enerjisini tarhanamıza aktarıyoruz. Arıların balı nasıl özelse, tarhanamız da güneşin sıcaklığını içinde barındırır.


  Doğal ve Organik Tarhana

Web mağazamızı işletme konusunda belki yeni başlıyoruz, ancak tarhana yapma konusunda uzmanız! Fiyatlarımızda pazarlık payı bulunmamaktadır. Sunduğumuz fiyatlar, zaten geçen yılın fiyatlarıdır ve oldukça makuldür.

Değerli ziyaretçimiz, tarhana haricinde susam ezmesi, haşhaş ezmesi, salça ve pul biber gibi ürünlerimizle de sizleri buluşturuyoruz. Tüm ürünlerimiz tamamen ev yapımıdır, hiçbir aracıya başvurmadan doğrudan sizlere ulaştırıyoruz.

Eğer "Tarhana çorbasını nasıl hazırlarım? Hangi ölçülerde malzeme kullanmalıyım?" gibi sorularınız varsa, ürün sayfalarımızda bu konuda detaylı bilgileri bulabilirsiniz.


Değerli Ziyaretçimiz,

20 yılı aşkın süredir sadece tarhana, susam ezmesi, haşhaş ezmesi, salça ve pul biber üzerine yoğunlaştık. Ancak bir fabrikamız ya da atölyemiz yok. Tüm ürünlerimizi evde, elimizden geldiğince kendi imkanlarımızla üretiyoruz. Ürünlerimiz öncelikle pazar yerlerinde satılmak üzere hazırlanır ve endüstriyel makinelerin ürünü değillerdir. Hiçbir ürünümüz için aracı değiliz; her şey kendi emeğimizle yapılır. Toptan satış yapmıyoruz; sunduğumuz en büyük miktar 5 kg'dır. Ürünlerimizi üretmek büyük bir çaba gerektirir ve büyük ölçekli toptan satışlara yönelik değillerdir.

Ayrıca, "Tarhana çorbasını nasıl hazırlarım? Hangi ölçüleri kullanmalıyım?" gibi sorularınız varsa, ürün sayfalarımızda detaylı açıklamaları bulabilirsiniz.

Tel : 0 551 211 77 08

-----


- CENNET ELMASI KURUSU >>


1 kg doğal tarhana

1 kg doğal tarhana

Merhaba,Tarhana sayfamıza hoş geldiniz.Satışını yaptığımız bütün ürünler gibi "tarhanamızda" %100 ke..

0,00 TL

1 kg haşhaş ezmesi

1 kg haşhaş ezmesi

Merhaba  Haşhaş (afyon) ezmesi ürün sayfamıza hoş geldiniz.*Önemi not: Haşhaş tamamen "devlet k..

0,00 TL

1 kg Pul biber

1 kg Pul biber

Merhaba  Pul biber ve toz biber sayfamıza hoş geldiniz.Değerli ziyaretcimiz, Satışını yaptığımı..

0,00 TL

1 kg susam ezmesi

1 kg susam ezmesi

Merhaba  Susam ezmesi sayfamıza hoş geldiniz.25 yıldır tamamen kendi imalatımız olan  ve i..

0,00 TL

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu

Trabzon hurması kurusu  Göz sağlığına birebirdir  Kanser karşıtıdır  Bağışıklığı artt..

0,00 TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)